4 motywy urodzinowe ze zwierzętami

Czy mieliście kiedyś ochotę na pogłaskanie kangura lub na odlotową zabawę z energiczną małpką? Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, mamy dla Was świetny sposób na spełnienie swojego marzenia, a przy okazji wyprawienie jednych z najlepszych urodzin dla Waszego dziecka. Jednym z najzabawniejszych motywów przewodnich na dziecięcych urodzinach są zwierzęta. I niezależnie od tego, czy Wasz smyk kocha błyszczące łuski, czy przytulne futerka, możecie stworzyć fantastyczne przyjęcie z dodatkiem żywych stworków, które sprawią, że dziecko nie zapomni tych urodzin do końca życia.

W świecie gadów

To fakt, że niektórzy z nas mogą czuć się nieswojo w towarzystwie gadów. Jednak, jeśli nasze dziecko uwielbia węże i jaszczurki, powinniśmy przełknąć tę gorzką pigułkę i nie odmawiać mu tej przyjemności. Gady to potomkowie rozsławionych dinozaurów, a jak wiadomo, większość dzieci jest zafascynowana prehistorycznym światem tych wymarłych potworów. Wynajmując przeszkolonych profesjonalistów, możemy stworzyć zaginiony świat we własnym ogródku, wynajmując takie zwierzęta jak węże, żółwie, jaszczurki, iguany, a nawet aligatory lub krokodyle. Ponadto, eksperci od gadów zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo podczas zabawy, pokażą w jaki sposób dbać i bawić się ze stworkiem, a przy okazji zafundują smykom edukacyjną demonstrację.

Mini farma

Innym pomysłem na wspaniałe przyjątko w towarzystwie zwierzaków jest mini zoo składające się z cielaczków, puszystych króliczków oraz małych kózek i owieczek. Dzięki tym zwierzakom macie szansę na przeobrażenie swojego podwórka w prześliczną farmę, na której dzieci mogą spędzać czas z czworonogami, głaszcząc je, tuląc do siebie i karmiąc różnymi smakołykami. Podczas takiej imprezy warto ograniczyć jedzenie i napoje do najprostszych pomysłów jak lemoniada i grillowane pyszności. Do całej atrakcji można jeszcze dorzucić obrusy w szachownicę oraz czerwone lub białe kubki i talerze, i motyw przewodni wiejskiej farmy zostanie dopięty na ostatni guzik.

Mini ZOO

Wszyscy rodzice, którzy chcieliby wprowadzić więcej ekscytacji do przyjęcia urodzinowego ze zwierzętami, powinni poszukać rozrywki z udziałem bardziej egzotycznych gatunków. Dzięki takiej atrakcji, zarówno solenizant, jak i goście będą mieli okazję do stanięcia oko w oko z kangurem, przytulenia leniwca, albo pogaworzenia sobie z gadatliwą papugą. Co więcej, aby tchnąć tropikalnego ducha w przyjęcie tego typu, można też zdecydować się na udekorowanie stołów zieloną latoroślą i pałkami bambusa, jednocześnie zastawiając blat kolorowymi kompozycjami z egzotycznych owoców.

Impreza z kucykami

Jeżeli mamy w domu małego kowboja lub kowbojkę, przyjęcie z kucykami zapewne będzie najlepszym rozwiązaniem. Na rynku dostępne są firmy usługowe zajmujące się dostarczaniem kucyków prosto pod drzwi solenizanta, dzięki czemu nie musimy tracić czasu i pieniędzy na własny transport. Podczas zabawy dzieci będą mogły wsiadać na kucyki i cieszyć się wolnym spacerkiem w towarzystwie uroczego zwierzaka. Rodzice mogą wcześniej przygotować kowbojskie kapelusze, kolorowe bandanki i plastikowe rewolwery, które dzieci będą mogły założyć przed jazdą i poczuć się jak prawdziwi mieszkańcy bezkresnej prerii. W kwestii jedzenia warto postawić na prostotę i zaserwować hot dogi i hamburgery, a na deser pieczone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here