5 pomysłów na urodziny dla dorosłych

Wyprawienie idealnego przyjęcia urodzinowego dla dorosłych to nie lada sztuka. Dziecięce imprezy są bardzo łatwe. Wystarczy wynająć klauna lub urocze zwierzaki, zorganizować kilka gier i zasypać smyków różnymi łakociami. Jednak w przypadku dorosłych to zupełnie inna bajka. Czasami sukces może zapewnić jedynie kameralna kolacja w towarzystwie najbliższych osób. Z kolei innym razem nie obejdzie się bez wielkiej pompy z mnóstwem gości, fikuśnymi drinkami, szaloną muzyką i całonocnym deptaniem parkietu. Z tego względu postanowiliśmy podzielić nasze pomysły, bazując na różnych typach osobowości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą treścią.

Intymnie i przytulnie

Niektóre osoby nie życzą sobie wielkiej uroczystości. I nie ma w tym nic złego. Wszyscy mamy znajomych i przyjaciół, którzy chcieliby, aby ich wyjątkowy dzień odbił się bez większego echa. W takim wypadku warto postawić na restaurację, gdzie można wynająć osobną salkę, odcinając się w ten sposób od postronnych osób. Jest to świetne wyjście do świętowania urodzin w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Co więcej, do takiego przyjęcia możemy również tchnąć powiew elegancji. Oprócz wykwintnych potraw i markowego szampana możemy też wynająć usługi pianisty, który będzie przygrywał nastrojowe melodie podczas całej kolacji. Nie należy też zapomnieć, aby poinformować gości, żeby pamiętali o założeniu eleganckiej garderoby. Wykorzystywanie drobnych detali może całkowicie zmienić urodzinową atmosferę, tworząc prawdziwie intymną i spokojną okazję do świętowania.

Dusza artysty

Jeżeli nasz solenizant jest artystą, uwielbia kreatywność i trzyma się z daleka od przeciętnej formy rozrywki, wówczas warto pomyśleć o przygotowaniu profesjonalnego występu z udziałem wszystkich gości. Każdy z nas posiada jakiś talent, którym może pochwalić się przed innymi. Czy jest to dobry głos, umiejętność gry na instrumencie, zapierające dech w piersiach kroki taneczne, czy też może znakomite poczucie humoru – wszystkie talenty gości można wrzucić do jednego worka i wykreować z nich coś naprawdę spektakularnego. Granicą jest tutaj tylko nasza wyobraźnia. Mogą sprawdzić się również takie atrakcje jak recytowanie poezji, tworzenie dzieł sztuki, czy popisy akrobatyczne. Ważne jest, aby świętować ten dzień razem z solenizantem poprzez świętowanie samej sztuki.

Sport to zdrowie

W przypadku czynnych i biernych entuzjastów dyscyplin sportowych, można przekształcić imprezę w jedną wielką grę sportową. Dla aktywnych sportowców dobrym pomysłem będzie podzielenie gości na drużyny i wynajęcie komentatora. Jest to doskonały krok do zorganizowania rozmaitych konkurencji, które wycisną z gości siódme poty i zapewnią całą tonę zabawy. Jeżeli solenizant woli wyłożyć się na fotelu z piwkiem w ręku i kibicować sportowcom na ekranie, wówczas warto pomyśleć o przygotowaniu quizu sportowego z pytaniami z rozmaitych dyscyplin, a przy okazji ufundować atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. Wspaniałym dopełnieniem całej imprezy będzie wynajęcie firmy cateringowej, która zaopatrzy gości w różne sportowe łakocie, jak chociażby ciasteczka w kształcie piłki nożnej. Oczywiście nie można też zapomnieć o tradycyjnej, stadionowej wyżerce, czyli zimnym piwku i przepysznych hot dogach.

Bal gwiazd filmowych

Niektóre osoby uwielbiają ploteczki ze świata sławnych gwiazd filmu i estrady. Czytają wszystkie magazyny filmowe i nieustannie przekopują internet w celu uzyskania newsów na temat ich ulubionych idoli. Jeżeli macie takiego przyjaciela, może należałoby pomyśleć o stworzeniu imprezy na wzór balu przebierańców? Z okazji przyjęcia można wynająć imitatorów lub cover band i wynieść całą uroczystość na zupełnie nowy poziom. Wisienką na torcie może być wynajęcie imitatorów, którzy do złudzenia przypominają gości na przyjęciu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po kilku godzinach zabawy nikt nie będzie mógł rozpoznać sobowtórów od prawdziwych przyjaciół.

Człowiek-impreza

Osoby, które ponad wszystko kochają się bawić i regularnie uczęszczają na rozmaite imprezy, zapewne nie pogardzą starą dobrą potańcówką. W zorganizowaniu takiego przyjęcia nie ma nic skomplikowanego. Wystarczy, że wynajmiemy wystarczająco dużą salę oraz DJ-a lub zespół muzyczny, a stoły zastawimy smacznymi przekąskami. Niezbędny będzie też suto zastawiony otwarty bar, gdzie każdy będzie mógł zaczerpnąć dodatkowej energii do dalszych wygibasów. Jako specjalność baru można podawać kolorowe drinki nazwane imieniem solenizanta. A jeśli chcemy, aby impreza nabrała jeszcze większych proporcji, zawsze można zdecydować się na usługi operatora świateł, który przekształci całą salę (łącznie z parkietem) w świetlne arcydzieło.
Podczas przygotowywania przyjęcia urodzinowego dla osoby dorosłej, warto wziąć pod uwagę jej osobowość, zainteresowania i podejście do życia. Tym sposobem szansa na sukces zwiększy się diametralnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here