Przyjęcia urodzinowe przyjazne dla kieszeni

Przyjęcia urodzinowe wcale nie muszą rozbijać naszego banku. Istnieją sposoby na wyprawienie znakomitego przyjęcia dla dzieci w zaciszu własnego domu, niezależnie od ich wieku, płci i zainteresowań. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą lekturą.

Zaproszenia

Zaproszenia są stosunkowo tanie i możemy wykonać je samodzielnie albo znaleźć mnóstwo opcji do wyboru w okolicznym sklepie. Do wykonania zaproszenia wystarczy nam kolorowy papier, naklejki, mazaki i nożyczki. Albo można też wskoczyć na internet, gdzie reklamuje się sporo firm, które pomogą nam w realizacji naszego pomysłu lub zaoferują swoje własne.

Lokal

Najtańszym lokalem będzie oczywiście nasz własny domek z ogródkiem. Ogród sprawdzi się szczególnie w cieplejszym okresie, umożliwiając przeniesienie całego przyjęcia na świeże powietrze. Aczkolwiek, jeśli pogoda nam nie sprzyja i pozostaje jedynie wyprawić urodziny wewnątrz domu, wówczas najlepiej powynosić większe meble z głównego pomieszczenia, aby zapewnić dzieciom jak najwięcej przestrzeni do zabawy. Wtedy pod ścianą można poustawiać stoły z jedzeniem i napojami oraz krzesła, ograniczając późniejsze sprzątanie głównie do pokoju zabaw. Jeżeli dysponujemy jadalnią, wówczas cały poczęstunek możemy rozstawić właśnie tam, dając dzieciom jeszcze więcej miejsca do zabawy.

Dekoracje

Dekorowanie pomieszczenia na przyjęcie urodzinowe jest jednym z najlepszych zajęć podczas planowania takiej imprezki. Wybierając jednokolorowe talerze i kubki, możemy zaoszczędzić więcej pieniążków, w przeciwieństwie do talerzy z wizerunkami postaci z kreskówek czy komiksów. Urodzinowe girlandy i baloniki to nie tylko tania, ale również przykuwająca oko tradycja, której nie powinno zabraknąć na żadnych urodzinach. Innym niedrogim sposobem jest wykonanie urodzinowego transparentu, do którego potrzebujemy jedynie papieru i kolorowych farbek. Nie zapomnijcie też o stożkowych czapeczkach na gumce.

Rozrywka

Element rozrywkowy przyjęcia najczęściej pochłania większą część budżetu. Warto więc zaoszczędzić na powyższych kwestiach, aby można było przeznaczyć jak najwięcej funduszy na urodzinowe zabawy. Na przyjęciu mogą pojawić się takie osobistości jak malarze twarzy, księżniczki, superbohaterowie, zespoły muzyczne dla dzieci, iluzjoniści, klauni, czy brzuchomówcy. A jeżeli dorzucimy jeszcze skaczący zamek, gry mobilne, zajęcia sensoryczne, przejażdżki na kucykach lub występy karaoke, nasze smyki na zawsze będą pamiętać ten wyjątkowy dzień. Warto wziąć pod uwagę, że podczas urodzin bardzo ważne jest kreowanie wspomnień, do których nasze wkrótce dorosłe urwisy będą wracać z największą przyjemnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here