Urodziny z motywem Gwiezdnych Wojen

Przebudzenie mocy nadeszło niczym kometa z jasnego nieba, zjednując sobie rzesze fanów zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi fani gwiezdnej sagi są bombardowani z każdej strony różnymi zabawkami, gadżetami, grami i całym mnóstwem kosmicznych atrakcji. Nic więc dziwnego, że niejeden smyk marzy o przyjęciu urodzinowym z motywem Gwiezdnych Wojen. Dzięki nam dowiecie się, jak przygotować imprezę urodzinową z udziałem jednego z najpopularniejszych filmów wszechczasów.

Kosmiczne dekoracje

Na szczęście tworzenie przestrzeni kosmicznej wcale nie należy do trudnych zadań. Wystarczy duża płachta czarnego materiału i puszka białej farby, którą rozchlapujemy na całej powierzchni. Dzięki temu błyskawicznie uzyskamy nastrojową ozdobę, generującą galaktyczną atmosferę. Możemy ją potem wykorzystać jako obrus na stół albo jako tło, na którym będziemy pstrykać fotki naszym pociechom. Doskonałym dodatkiem będą również czarne kubki, talerze i sztućce w towarzystwie niebieskich i czarnych bukietów baloników umieszczonych na środku każdego stołu. Jako dopieszczający akcent można zastosować białe lampiony papierowe pomalowane szarą farbą, dzięki którym uzyskamy wspaniałą imitację Gwiazdy Śmierci.

Fantastyczne potrawy i napoje

Przyjęcie z motywem Gwiezdnych Wojen to również doskonała okazja do popuszczenia wodzy wyobraźni i wykreowania kosmicznych przysmaków, które staną się jednym z największych hitów całych urodzin. Przysmaki w kształcie Mistrza Yody i Obiego Van Kenobi, czy padawański popcorn z pewnością zrobią wrażenie na niejednym entuzjaście gwiezdnych batalii. Oczywiście najważniejszym elementem wszystkich przysmaków jest tort urodzinowy. Jeżeli chcemy, aby tort naprawdę wyróżniał się z tłumu, możemy przedstawić nasz projekt cukiernikowi, albo zdać się na jego kreatywność. A jeśli mamy w sobie nutkę talentu cukierniczego, zawsze możemy przygotować tort samodzielnie. W kwestii tworzenia tortu na własną rękę, na internecie można znaleźć bardzo wiele gotowych projektów, z którymi powinna poradzić sobie większość amatorów pieczenia. Kolejnym dobrym pomysłem są urodzinowe babeczki ozdobione postaciami i charakterystycznymi obiektami z Gwiezdnych Wojen.

Galaktyczne gry i zabawy

Istnieje multum gier i zabaw wykorzystujących motyw Gwiezdnych Wojen, które są przyjazne dla dzieci i potrafią wynieść na orbitę każde przyjęcie urodzinowe. Możemy stworzyć miecze świetlne z makaronu do pływania albo ustawić cele w postaci papierowych szturmowców i wyposażyć dzieci w wodne wyrzutnie (z ang. Nerf Guns). Innym pomysłem jest zafundowanie małym Jedi sesji treningowej z woreczkami do ćwiczeń, którymi dzieci będą rzucać do celu, omijając przy tym laserowe przeszkody wykonane z kolorowych wstążek.

A jeżeli chcecie wprawić swoją pociechę w prawdziwie gwiezdny nastrój, zawsze możecie wypożyczyć strój Darth Vadera lub Hana Solo i złożyć smykom kosmiczną wizytę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here